| LunaLunita a întrebat:

Hey! Am facut o comanda la H&M dar nu am observat ca am gresit adresa de e-mail, oare imi cere confirmare prin e-mail stiti daca tot imi va veni comanda sau nu?

2 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Confirmarea se face telefonic sau deloc. Adresa de e-mail este pentru logarea pe site si ca sa iti poata trimite oferte noi.

| KaanNoah a răspuns:

Emailul iti trebuie ca sa primesti informatii despre comanda, cum ar fi cand a plecat, daca mai e in stoc, daca a ajuns, si chestii de genul.