| Hugef a întrebat:

Hey! Am si eu nevoie de un mic sfat big grin Am gasit o pereche de ghete la un magazin Adidas care imi plac foarte tare si sunt la un pret accesibil si chiar nu pot sa nu le cumpar. Problema este ca nu au marimea mea : eu am 45 iar ei au doar 44 sau 46. Acum...sa imi iau 44 sau 46? Ce ma sfatuiti?

4 răspunsuri:
| kathgilbert a răspuns:

Probeaza-i si ia perechea cu care te simti mai bine. Fa cativa pasi in magazin ca sa-ti dai seama.

Răspuns utilizator avertizat
| Nikoleta12091209 a răspuns:

Comandati de pe net decat sa iti iei prea mici sau prea mari

| Ezix a răspuns:

Asteapta pana baga marfa noua, e posibil sa gasesti chiar marimea potrivita.