| Anonim_Anonim_1997_Sylm a întrebat:

Hey... Aș dori si eu niste idei de cadouri mai speciale pentru Craciun, pentru cea mai buna pritenă. Vă roogg:***

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un lantisor de aur, bratara, cercei, ceas, ceva deosebit si scump!
Banuiesc ca nu conteaza banii, odata ce nu ai mentionat vreo suma limita

| faramatania a răspuns:

Uite aici, poate găsesti ceva să-ți placă și să se potrivească, sunt puțin mai scumpe, dar oricum ai de unde alege:
http://www.ilux.ro/cadouri-dupa-destinatar/cadouri-pentru-femei.html

| onceuponatime77 a răspuns:

Buna,iti recomand o rama foto cu voi doua, un parfum preferat, ceva de un film sau serial preferat

| Balan_Andrei_1994 a răspuns:

Bijuteriile nu se demodeaza niciodata

| dealex a răspuns:

Daca este cea mai buna prietena poti incerca un cadou personalizat, pentru ca e din suflet: un tablou cu voi, cana cu poza voastra, ciocolata cu un mesaj amuzant pe ea ca aici (nr. 4): http://decraciun.6r.ro/cadouri-de-craciun-personalizate/

Plus o felicitare amuzanta, tot personalizata.