| REZISTANCE a întrebat:

As dori sa imi dati niste idei de cadouri de Craciun pentru iubita, Funda!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă iubita este a ta, atunci cine ești tu?

" în 29 Iulie | REZISTANCE a întrebat:
Buna! Iubitului meu ii e frica sa nu..."

| Vvistula a răspuns:

O cutie cu ceai

| Sarcopt a răspuns:

Dăi bani, de restul se ocupă ea

| GeneviveJ a răspuns:

Depinde de genul ei de persoana. Daca este o fata care se aranjeaza foarte mult ai putea sa optezi pentru produse de machiaj, fetele adora asta, si mai ales sa fie de calitate, cere sfatul unei femei din familia ta si nu vei da gres. Daca e sportiva ai putea opta pentru ceva echipamente sport sau ceva de genul. Cadourile ca fular, cana, portmoneu sunt basic si generale. Daca vrei sa o surprinzi cumpara-i ceva de ce e pasionata pentru ca va fi o surpriza placuta. happy

| eden1986 a răspuns:

Cadoul personalizat, O trusa de manichiura, Geanta de cosmetice, o cina romantica, Caseta de bijuterii, accesori, buchet de flori de invidiat, Sosete de Craciun, sau set fular caciula manusi, pantofii, O geanta, o vacanta in 2, bani, un urs de plus urias, telefon