| Lola_5953 a întrebat:

Hey ^^ as vrea haine faine dar ieftine big grin voi ziceti k e mai important sa-mi cumpar haine scumpe si putine din mall sau haine ieftine si multe din oras...bine-inteles...de acelea care imi plac

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Eu am optat pe a 2 varianta, parerea mea e k nu conteaza marca lor, sa nu uitam k suntem in romania si ca magazinul este in mall si e frumos decorant, nu inseamna k marfa e de calitate, sincer iti zic eu imi cumpar haine de la Paloma, acum depinde de u pe care varianta o alegi? eu mi-am dat parerea

10 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Varianta a ll-a as alege, doar daca cele de la mall nu sunt facute cu fire de aur, dar atata timp cat sunt din acelasi material amandoua [si facute bine... nu sa iei de la chinezi] nu va de ce trebui sa iei neaparat de la mall... aaa cand esti pe banii tai si ai un salariu foarte bun, da. Dar gandindu-te si la parinti ca trebui sa acopere toate cheltuielile lunare[intretinerea si alte datorii] gandeste-te totusi

preferi sa te imbrasi zilnic cu aceleeasi haina sau sa te schimbi si u ca omu in fiecare zi la haine?

| Vizitiul a răspuns:

Eu zic sa nu-ti iei nici o haina:d...eu sunt mai fericit daca nu porti hainelaughing. Apropo, daca sunt haine cu bun gust si te mai si asortezi putin e okwinking.

lolita
| lolita a răspuns:

Sfat: intotdeauna sa te imbraci cum iti place nu cu ce este la moda.

Răspuns utilizator avertizat
| Năpârlici a răspuns:

Eu mereu am optat pentru hainele ieftine si multe happy Daca te plictisesti repede ia-ti de la magazinele obisnuite happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Poti gasi haine ieftine si de buna calitate la magauzinele online. In aceasta perioada au reduceri de sezon, Intra pe www.styleandthecity.ro si afla de unde poti cumpara haine ieftine si de calitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata mai intai gramatica limbii romane, apoi gandeste-te la shopping

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cumpar doar haine de firma...asta e Romania, esti judecat mult dupa felul in care te imbraci...imi plac hainele scumpe si intotdeauna le dau la o parte pe celelalte...eu asa ma simt binebig grin

| ella010685 a răspuns:

Eu zic amandoua variantele...in garderoba fiecaruia sunt si haine de firma, si asta nu pentru ca trebuie sa fie neaparat de firma dar toti ajungem in mall si clatindu ne ochii nu rezistam sa nu cumparam cate ceva...asa ca iei de unde apuci big grin haine sa fie cat mai multeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptatewinking