| pryntesyka07 a întrebat:

o sa ma duc cat de curand la bucresti cu niste prietenei. si am vrea sa mergem la mall cotroceni. as vrea sa stiu daca preturile la haine sunt asa de scumpe pe cat ama auzit. si de unde as putea totusi sa gasesc ceva haine mai ieftine. si in jur de cat. dau funda! multumesc.

3 răspunsuri:
| liliti a răspuns:

Eu lociuesc in Bucuresti, si la mall-ul al asunt destul de scumpeeeeee, poti sa te duci in carefour sau obor

| dana23pitesti a răspuns:

Cel mai bine te plimbi in mall, bei un suc si cumperi haine de pe http://haine13lei.ro, nu trebuie sa iti mai zic preturile;)