| kitty00 a întrebat:

Haine putine si scumpe sau multe si ieftine? * intrebare pentru fete, dar si pentru baieti*

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic ca o combinatie intre cele doua, adica hainele clasice care ai de gand sa le porti mai mult timp sa fie mai scumpe, dar cele trendy care le porti asa un sezon, doua, sa fie mai ieftine.

Răspuns utilizator avertizat
| LoriLoL a răspuns:

Sa fie de bun gust..nu neaparat scumpe ci sa fie de calitate.asta conteaza cel mai mult.calitatea dureaza cat 10 haine "ieftine"

| Zuzazozo a răspuns:

Prefer mai multe si ieftine, adica de ce sa-ti cumperi 2 sau 3 haine foarte scumpe si sa le porti numai pe acelea, cand poti sa-ti cumperi mai multe haine mai ieftine.

| mina9 a răspuns:

Pai nu stiu depinde. Pentru acasa chiar nu conteaza daca sunt ieftine si multe.Dar in cazul pentru petreceri sau ceva de genu mai bine putine dasr frumoase
Asta e parerea mea!