| Tofity a întrebat:

Hey! Cine imi poate da niste site-uri de unde pot cumpara ochelari nerd?

Răspuns Câştigător
| meooooow a răspuns:

Http://www.ochelaridesoare.com/....../index.php
Gasesti mai multe modele dar acum vad ca nu le au in stoc, au avut si pe negru :D
Eu de aici mi-am comandat, vin cam in 2-3 zile si sunt destul de draguti

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !