| Hyung17 a întrebat:

Hey. De unde pot sa cumpar cub rubik care se invarte usor, nu din acela cu 3 lei care se desface, (in arad)?

2 răspunsuri:
| IuliaIulytza14 a răspuns:

Poti comanda de pe internet.O colega de a mea a luat de pe net si nu se desfacea era multumita de el.
Uite un site ai de la 10 ron pana la 74 depinde de care vrei.
Sau poti cauta alte site-uri
Sper ca te am ajutat.

| IuliaIulytza14 a răspuns:

Poti comanda de pe internet.O colega de a mea a luat de pe net si nu se desfacea era multumita de el.
Uite un site ai de la 10 ron pana la 74 depinde de care vrei.
Sau poti cauta alte site-uri
Sper ca te am ajutat.
http://www.compari.ro/......Search.php