| PŞtefaniaP a întrebat:

Hey! Eu sunt din Baia Mare si as dori sa stiu la ce magazine se gasesc caciuli tip panda. As dori ca doar cei din Baia Mare sa ma ajute daca ei au o asemenea caciula sau si-ar dori una si isi vor cumpara. :* Merci! Dau funda primului raspuns!

Răspuns Câştigător
| SpectralSong a răspuns:

Pai happy gasesti prin center, prin mall in magazinul C & A; magazinele cum mergi spre mall(pe partea dreapta) si magazinele cum merge catre Maramuresul pe B-dul Traian( Leonardo, Prima Bella.ce mai sunt pe acolo, am vazut ) :* sper sa gasesti

1 răspuns: