| Alina33333333333333333333 a întrebat:

Hey.
Luni am dat comanda de niste chestii de pe H&M iar pe 20 am primit mail ca acel colet a fost expediat si ca pot sa urmaresc pachetul. Azi dimineata cand am dat click pe urmarirea coletului am vazut ca scria "22 10 2015 10:39 recepţionare de la client H and M Hennes and Mauritz" Inseamna ca maine imi va ajunge coletul? pls help am nevoie de hainele acelea maine...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun, a ajuns la ei, dar l-au dat mai departe către cargus? (Vezi tot pe pagina aia)
Dacă da atunci ar trebui să ajungă astăzi.

| GoodDay9 a răspuns:

Buna!
Nu vreau sa te superi pe mine dar, magazine ca H&M, Zara in Europa sunt considerate magazinul saracilor...

| gumitzz06 a răspuns (pentru GoodDay9):

Ce sa zic ca tu ai haine gucci