| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Sper ca nu am gresit categoria. Vreau sa va intreb daca stiti un site de unde pot cumpara laptop-ul Asus S510UF-BQ091. Pe majoritatea site-urilor unde l-am gasit e stocul epuizat, iar pe eMAG e 6000 si ceva de lei in momentul acesta. Mi se pare foarte scump, pentru ca acum o luna era 3000 si ceva de lei, cum e si pe restul site-urilor unde l-am gasit, dar nu mai e pe stoc. Nu inteleg de ce e dublu la pret acum. Daca il gasiti pe vreun site unde sa fie in jur de 3000 de lei si sa fie pe stoc, va rog sa imi dati link. Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mandeliu):

Multumesc

| flixbuster a răspuns:

Eu zic sa te reorientezi catre acest model:

http://www.pcgarage.ro/......edos-black

Singura diferenta notabila este ca ai SSD de 256 GB in loc de HDD de 1 TB - ceea ce este bine pentru performanta, doar ca ai mai putin spatiu disponibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru flixbuster):

Ok, multumesc