| Lilithium a întrebat:

Vreau sa fac o comanda la o tableta grafica pe eMAG dar stocul este epuizat. Cam in cat timp o sa fie iar pe stoc?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

O poti comanda de pe site-ul oficial.
De acolo am luat si eu Deco01 v2, in preajma Halloweenului.
A durat parca 10 zile pana am primit-o (in Germania.)

https://www.storexppen.eu/buy/51.html

Nu pare sa platesti nimic in plus, am bagat eu acum produsul in cos, tara Romania, zice ca transportul e gratuit.
(La eMag nu e)
Vezi oricum si tu cand initiezi comanda.

Ti-as fi recomandat sa te intinzi la Deco01 v2, e superba, dar e 60 euro pe site-ul oficial (si are un pret nesimtit pe eMag).

Problema e ca se poate plati doar cu Paypal sau card.
Eu am platit cu Paypal.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta la alt magazin!
Stocul poate sa fie facut saptamanal sau lunar.

| NLS a răspuns:

Despre ce produs e vorba?

| Lilithium explică (pentru NLS):

Tableta grafica XP-PEN Star G960, 8.3.x5.3"

| Lilithium explică (pentru NLS):

Tableta grafica XP-PEN Star G960, 8.3.x5.3",

| NLS a răspuns (pentru NLS):

Alternativ, o poti lua de pe Amazon daca nu ai Paypal, cumparand un card cadou cu 50 euro de unde gasesti (benzinarii, market-uri..etc)

https://www.amazon.de/......B0814MC827

| NLS a răspuns (pentru Lilithium):

O poti comanda de pe site-ul oficial.
De acolo am luat si eu Deco01 v2, in preajma Halloweenului.
A durat parca 10 zile pana am primit-o (in Germania.)

https://www.storexppen.eu/buy/51.html

Nu pare sa platesti nimic in plus, am bagat eu acum produsul in cos, tara Romania, zice ca transportul e gratuit.
(La eMag nu e)
Vezi oricum si tu cand initiezi comanda.

Ti-as fi recomandat sa te intinzi la Deco01 v2, e superba, dar e 60 euro pe site-ul oficial (si are un pret nesimtit pe eMag).

Problema e ca se poate plati doar cu Paypal sau card.
Eu am platit cu Paypal.

| Mirel4412 a răspuns:

Depinde de producator sai vanzator. Poate sa intre in cateva zile, sau sa nu se mai produca nicicldata.