| AnneAn a întrebat:

Hey.Sunt din Ct-a si caut botine cu tinte ieftine sau botine fara tinte dar IEFTINE, ca tintele le pun eu. ce-mi recomandati? Funda:*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi poate găsești să fie vânzătorul din Constanța, www.okazii.ro
Pa, pa.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cauta prin centru, la tomis...sunt mai multe magazine ieftine si e posibil sa gasesti ce vrei tu.Mai e si magazinul acela niceprice, parca asa se numea unde are numai incaltaminte si e destul de acceptabil la pret.Bafta!

| BiuL a răspuns:

Eu zic sa nu-ti iei botine, e deja caldut, azi maine trecem la balerini si sandale, Mai bine iti iei tenisi (ieftini gasesti la deichmann cu 40 de lei cred) si pui tinte pe iei.

| EuAli a răspuns:

Cauta pe :
okazii.ro(pe care l-a zis Legiuitoarea)
tocmai.ro
mercador.ro

| ealextpu a răspuns:

Poti sa comanzi online. Uite aici un site: http://www.la-papuc.ro/product/category/Incaltaminte-pentru-femei/Botine
Au cateva modele frumoase, iar daca numarul nu iti vine, le poti schimba fara probleme.