| Landied a întrebat:

Hey TPU.Am auzit ca in Iasi,prin spatele Mitropoliei, spre splai bahlui se afla un magazin moto unde se pot gasi cagule.Stiti mai exact unde?

1 răspuns:
| ADYTZA_2094 a răspuns:

Cum cobori de la Mitropolie spre Podu de Piatra trebuie sa fie magazinul, inainte pe dreapta cu vreo 50 m sa ajungi pe splai bahlui. Sau daca nu mergi pe splai bahlui din zona Salii de Sport spre Podu de Piatra si dupa magazinul Bosch ( e mare nu ai cum sa il ratezi ) trebuie sa fie magazinul care il cauti, daca nu il gasesti intri in Bosch si intrebi, asa am facut si eu cand l-am cautat! Succes