| M978 a întrebat:

Am comandat 4 carti alaltaieri de pe elefant.com si cand le-am comandat costau 72 de lei, iar acum cand m-am uitat la comanda mea arata 87 de lei. (vreau sa mentionez ca, cartile costa 52 de lei, iar + transport costa 72)

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Vezi ca ai factura in interiorul coletului. Compar-o cu factura online pe care o ai in cont si vezi unde e neconcordanta. Daca consideri ca s-a facut o nedreptate, ia legatura cu cei de la elefant.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vreuna dintre carti sau mai multe era/erau la reducere, sau pretul transportului a crescut. Verifica la ce se impart acesti 87 lei (fiecare carte+transport), iar daca nu gasesti cauza pretului marit. Poti contacta site-ul daca nu te lamuresti.

| MasterGamer1995 a răspuns:

Am pățit și eu asta acum vreo săptămână. Nu ai ce sa faci, România...

| Lăurik2 a răspuns:

Ai luat si un bon care sa demonstreze? Ai putea sa suni la un numar de pe site si sa spui problema, sa le spui ca a fost o greseala si doresti o solutie, o rezolvare pentru aceasta problema, deoarece nu este corect. Poate nu conteaza asa mult 15 lei, insa gestul da. Bafta!