| andryoo1 a întrebat:

Hei! A comandat pana acum cineva de pe rock >design? Stiti in cat timp ajunge comanda si cat costa taxa de transport?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Holy crap, cum poti comanda de pe asa o ineptie de site? "MEMBRII"? Str. Caras nr. 8... asta nu cumva tine de Bestial Records? Daca vrei sa nu arunci cu banii aiurea, ia frumos de pe eBay, nu se compara calitatea produselor sub nici o forma. Par example... http://www.ebay.com/......0623608586

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De ce nu ii intrebi direct pe ei?

| andryoo1 explică (pentru KodrutZ):

Le-am trimis un mail acum o saptamana.Inca n-au raspuns.

| KodrutZ a răspuns (pentru andryoo1):

Live support n-au? Astia sint magazin autohton sau ce? Ca n-ai dat link si mi-e sila sa caut. Daca e cumva vorba de tricouri rock/metal, sa stii ca pe ebay gasesti marfa a-ntiia la preturi excelente (par example un tricou The Mountain de la mama lui te ajunge undeva pina in 20 de dolari, cu tot cu transport).

| andryoo1 explică (pentru KodrutZ):

Http://www.dsignrock.ro/ chestia cu consultanta, online.meh,nu merge.Ieri a comandat cineva pentru mine un tricou, deoarece nu ma lasa sa ma loghez si voiam sa stiu cand va ajunge coletul.

| andryoo1 explică (pentru KodrutZ):

Ah,lasa,FINALLY am aflat cat este taxa de pe site.scria undeva la"cum sa comand". butonul era cu rosu si nu l-am distins

| KodrutZ a răspuns (pentru andryoo1):

Cum ziceam... parca n-ar vrea sa vinda, la halul in care se prezinta site-ul. happy

| andryoo1 explică (pentru KodrutZ):

...chiar acum ma uitam pe ebay la tricouri/obiecte cu Nirvana...sunt preturi bune, ai dreptate. Data viitoare stiu de unde sa cumpar! Multumesc.

| KodrutZ a răspuns (pentru andryoo1):

Cu placere, spor la cumparaturi! :)
P.S. Pentru CD-uri/DVD-uri iesi bine si de pe amazon.co.uk de multe ori
http://www. amazon.co.uk/Collectors-Box-Nirvana/dp/B000285CAI/ref=sr_1_21? s=music&ie=UTF8&qid=1368967381&sr=1-21&keywords=nirvana+box+set

sau

http://www.amazon.co.uk/......ef=sr_1_20 s=music&ie=UTF8&qid=1368967381&sr=1-20&keywords=nirvana+box+set

| KodrutZ a răspuns (pentru andryoo1):

Holy crap, cum poti comanda de pe asa o ineptie de site? "MEMBRII"? Str. Caras nr. 8... asta nu cumva tine de Bestial Records? Daca vrei sa nu arunci cu banii aiurea, ia frumos de pe eBay, nu se compara calitatea produselor sub nici o forma. Par example... http://www.ebay.com/......0623608586

| LuMix a răspuns:

Da am comandat dar taxa depinde unde vrei sa fie livrata