| RoxeS3 a întrebat:

As vrea sa stiu locuri in IASI de unde pot cumpara haine pentru adolescenti. ( nu foarte scumpe ) Am fost in Iulius, Moldova, dar in Mall'uri sunt destul de scumpe. - Rog sa imi raspunda doar cei din Iasi. Dau funda pentru cine e mai rapid si are un raspuns amanuntit( mai multe locuri + zona in care se afla )

4 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Comanda online.sunt f multe site-uri cu imbracaminte si preturi mult mai bune ca in magazinehappy

| Andrei07565486 a răspuns:

Incearca si in bazar, nu vei gasi niciodata haine de calitate la preturi de nimic,, intelegi ideea

| Catcherintherye a răspuns:

Incearca in Alexandru sau...in Carrefour la standuri cu haine/Selgros happy

| RoxeS3 explică:

In Mall sunt destul de scumpe, dar nu vreau ieftine, ci nu fie exagerate preturile. Alte sugestii?