| diana121 a întrebat:

Stiti magazine in Iasi unde se pot cumpara materilale pentru a face haine? Mama vrea sa-mi faca o roba ca la ingeri pentru maine la o sceneta, un raspuns cat mai rapid, va rog!

2 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Incearca la magazine unde exista materiale! Se gasesc multe magazine cu astfel de tema. Daca nu incearca sa faci din ce ai, un cearsaf curat alb, se poate rezolva, nimeni nu va sti big grin va fi foarte dragut.

Eu zic sa incerci asa, bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau prin bazar chioscuri cu diverse materiale sau daca nu la mercerii este una in Podu-Roswinking