| punctuletz_8585 a întrebat:

as vrea sa va intreb ce parere aveti de Produsele Lady`s Oriflame si Avon si Infinity

Răspuns Câştigător
| loveyou78 a răspuns:

Oriflame-panarame
infinity-asa si asa
avon-super tari
stiu din propria experienta

8 răspunsuri:
| Minalore a răspuns:

Mie mi se par super

| LLLLLLLL a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de Lady'slove struck

| aura3fan a răspuns:

Produsele Lady's sunt chiar bune, eu le recomand cu incredere, chiar pot concura cu multe marci renumite si sunt chiar ieftine, oricine si le poate permite. In gama Lady's exista si produse de marca, cum ar fi:Catherine Arley, Kokona, Regal, Camill, Kalea, parfumuri frantuzesti, precum si produse bio.
Daca nu ai folosit pana acum aceste produse le poti incerca si vei aprecia in mod obiectiv raportul calitate -pret care este net favorabil. Poti comanda pentru. consum propriu, poti vinde aceste produse si poti inscrie reprezentanti in reteau ta, beneficiind astfel de comisioane si bonusuri avantajoase. Pentru mai multe detalii acceseaza site-ul: http://inscriere-ladys.webgarden.ro/
Video catalog: http://www.youtube.com/watch?v=fTz0FdLxchE
Date contact: aur_fan@yahoo.com
Sunt la dispozitia ta cu intrebari si lamuriri!

| ioanionel a răspuns:

Eu sunt coordonator Lady's si sunt multumit de produse, dovada ca sunt bune sunt vanzarile pe care le am eu si reteaua mea. Poti sa devi reprezentant si tu si iti comanzi produsele necesare, acum comanda minima e de doar 10 lei detalii si formularul de inscriere il gasesti pe www.ladys.wgz.ro daca te inscri in reteaua mea vei avea tot sprijinul de care ai nevoie pentru a face o afacere din asta (vei castiga un ban in plus si produsele tale gratis). Deasemenea sunt coordonator la o firma noua Margo Cosmetics poti sa iti faci o pare aici: www.margocosmetice.wgz.ro si te poti inscrie direct aici: www.margocosmetice.wgz.ro/meniu/formular-inscriere-reprezentanti

| Elena1994 a răspuns:

Buna! Sunt bune! eu am impac bine cu ele! P.S.:Sunt reprezentant AVON.

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

Salut! Eu comand numai de la Avon si sunt foarte bune... Celelalte nu stiu

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

Funda?

| camilia1 a răspuns:

Punctulez, cand ai timp, pana pe 09 martie, viziteaza supermakertul Real din Berceni-standul FM. O sa iti fac o demonstratie cat de bune sunt produsele la care te referi! Relatii pe mess: chipitaro2004.