| just.for.you a întrebat:

CE parere aveti de produsele de la AVON? sau cele de la
oriflame?

Răspuns Câştigător
| ammodytes a răspuns:

Sincer nu ma incanta foarte mult nici Avon si nici Oriflame, mai ales ca la ultima comanda am fost foarte dezamagita. Mi-am comandat un luciu de buze Oriflame...si arata groaznic pe buze...in sensul ca parca era stricat si se aduna intr-un singur loc pe buze... oricum prefer produsele L'oreal, Lancome si Rimmel...Se vede diferenta!

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt foarte multumita de produsele de la Avon si de la Oriflame. Le folosesc cu mare increderewinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Prefer Oriflame.

| yadora a răspuns:

Parte di ele sunt f bune din ambele game...doar ca trebuie sa stii cum sa le folosesti ca sa-ti dea randament.

| alle529 a răspuns:

Nu folosesc produse de la oriflame numa de la avon si pot sa-ti zic ca sunt foarte multumita de ele, chiar imi plac.happy

| eu_3271 a răspuns:

Cumparam si eu acum ceva timp. Nu prea mi s par de calitate.

| cristina_6456 a răspuns:

Unele sunt bune dar nu toate arata ca in reviste de exemplu posete sau rujuri, luciuriam patit-o

| Artemiss a răspuns:

Nu prea imi plac cele de la Avon.Folosesc doar rimel.Imi plac mai mult produsele naturale...

Răspuns utilizator avertizat
| bibiii a răspuns:

Sincer de oriflame nu prea am cine stie ce. dar l pot recomanda p cele d l avon:d

| Baby_7403 a răspuns:

Imi plac cele de la Avon dar folosesc si produse Oriflametongue

| rox a răspuns:

Ma incanta mai mult oriflame.

| SweeTLemon a răspuns:

Hmm nu prea folosesc...de la avon am un rimel iar de la oriflame un luciu de bune.Folosesc nivea si yves rocher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac cele de la Oriflame si cele de la Elmiplant [sunt foarte bune ]. De la Avone am incercat doar acel baton pentru cosuri :d
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc de la AVON produse accesorii de exemplu oglinda, trusa de manichiura, aplicator de blush. Sunt de calitate, nu se strica. Am ramas uimita de ele. Am incercat rujuri dar nu rezista pe buze, avea maica-mea o pudra de la avon si era f buna, sampoanele si balsamurile de par si tot ce tine de ingrijirea parului sunt dezastruoase, mai sunt creme care intr-adevar catifeleaza pielea ca cele cu glicerina pentru maini care mi-au placut, lotiunile de corp carora li se faceau reclame ca nu stiu ce aroma au(erau in sticlute de plastic mai inalte, cu arome de cirese, vanilie etc) sunt si ele dezastru... Iar de parfumuri aveam inainte si imi placeau ( scria pe ele parfum, nu apa de parfum sau e toaleta ), alea parfum erau faine. Totusi nu recomand firma decat daca va place ceva in mod ff special in catalog... incercati alte firme totusi. Oriflame? Nu se merita vorbit de asa ceva. Error!