| AwwrMonster a întrebat:

As vrea si eu sa stiu unde in Bucuresti pot gasi de vanzare skateboard`uri originale Tech Deck. Nu rampe sau alte chestii, doar skateboard`uri. Dar va rog raspundeti-mi doar daca ati vazut Tech Deck`uri recent in acel magazin, nu acum un an.winking
Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Uite nu am mai fost de mult acolo dar un magazin de skate-uri super cool este la Cismigiu, si unde mai exact. Te duci la macdonalds-ul de l cismigiu si acolo cand o iei spre universitate se face o alee, pe partea dreapta, mergi pe alee cam 50 de metri ( pe partea dreapta a strazii ) si cand strada o ia la deal pe diagonala o sa vezi un magazin de skate-uri. Acolo iti recomand cu placere sa te duci.

| vladuut a răspuns:

In deichman sau carrfour