| 3my098 a întrebat:

(Intrebare referitoare la skateboard)

Care e diferenta dintre "Power Deck" Si "Tech Deck"

(Funda)

Cumva power deck e o imitatie la tech deck?

Răspuns Câştigător
| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

E diferenta dintre rotile lor si mai ales stilul de mers,Cand mi-am cumparat Power Deck mergea super fain deci faceam curbe de voie dar Tech Deck nu m-a multumit, cand l-am cumparat mergea urat facea figuri, dar dupa ce l-am adaptat(am mers ff mult cu el) a inceput sa faca macar 3 sferturi din power deck

1 răspuns:
| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Difera rotile, vreau sa zic power deck este mult mai bun merge foarte frumos si il am de 4 luni... Tech deck abia l-am cumparat si merge ca dq de naspa dar daca il adaptezi(mergi mult cu el) merge super