| TranadfirulNoptii2000 a întrebat:

Hey, TPU.ro! in ultimul timp sunt foarte agitata.De ce?:pai sa vedetzi nu prea stiu cu ce sa ma mai imbrac sau ce accesorii sa port...mereu ma imbrac cu iegari si tricou. dar as vrea ceva mai diferit...VA ROG SA MA AJUTATI! CAT MAI REPEDE POSIBIL!

Răspuns Câştigător
| Katline a răspuns:

Avand in vedere ca se poarta stilul retro si ca e vara poti foarte frumos sa porti o pereche de pantaloni scurti cu talie inalta, un maiou cu multe volanase pe piept, gentile plic sunt in mare voga chiar si ziua sau acel tip de genti super dragute paralelogramie, asa ca o cutiuta. foarte dragute sunt si colierele acelea foarte lungi cu ceas. In privinta ochelarilor de soare, moda wayfarrer a trecut de mult dar nu prea isi dau romanii nostri seama. Se poarta ochelarii John Lennon. Un site foarte interesant cu multe tinute frumoase, la moda si de bun gust este www.lookbook.nu Have fun! renunta la " iegari " Lasa-ti imaginatia sa lucreze, oamenii te vor privi altfel daca iesi din mocirla sociala in care se afunda asa zisele "pitipoance". Sper ca am fost de ajutor, mult succes, iubita! Ai grija de tine :*

2 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Incearca sa porti niste pantaloni scurti cu un tricou dragut cu ceva imprimeu sau cu un maieu.Deasemenea, poti purta niste rochite vaporoase, cu imprimeuri florale sau cum iti place tie. Cerceii sa fie mereu asortati cu hainele cu care te imbraci. Poti alege niste cercei mari rotunzi de culoarea bluzei cu care esti imbracata spre exemplu.Sau niste cercei cu imprimeu asemanator rochitei.In picioare sa te incalti in incaltaminte comode, niste sandalute joase pe care sa incerci sa le asortezi tinutei pe care ai adoptat-o. Daca doresti sa iti iei si geanta, de referat ar fi sa iei una in aceeasi culoare cu ceea ce esti incaltata. Sper sa iti fie de foloswinking

| Pitica_1839 a răspuns:

Buna. Probabil ca porti acele haine pentru ca ti-a zis cineva catsi sta bine cu ele sau te simti bine in ele. Iar despre treaba cu accesoriile as zice ca tu stii cum si in ce fel sa le asortezi dar depinde poate ti-a zis cineva catsi sta urat (si te-ai derutat un pic). Eu zic sa iei o prietena la tine si sa te ajute si ea cu niste sfaturi ar fi distractiv! Succes