| xXBvbLovesConverseXx a întrebat:

stiti cumva un site sau un magazin unde au haine cu trupe rock/heavy metal etc etc? Dar sa aiba si de fete maieuri sau topuri, in special topuri cu Black Veil Brides, dar maieurile sa nu fie pana-n gat?

Răspuns Câştigător
| EvaneSScence a răspuns:

Bestial.ro sau maniacmusic.ro

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HaineDeVis a răspuns:

Buna, incearca www.hainedevis.ro magazin online de haine ceasuri curele originale pentru femei si barbati, cu preturi fara concurenta, marci de top: pierre cardin, tapout, everlast, lee cooper, kangol, kappa, puma, adidas..etc.

| Ruxinic a răspuns:

www.gotica.ro http://www.gotica.ro/ e super tare magazinul