| oareux a întrebat:

Stiti trupe gen Brokencyde sau Black Veil Brides?

Răspuns Câştigător
| Katiee^^ a răspuns:

Eye set to kill, Alesana, Him, Cinema Bizarre, Sirenia, Good Charlotte, Three days grace, The red jumpsuit apparatus, Dance ganvin dance... :)
P. S. : asculta http://www.youtube.com/watch?v=ZlQGgDE9NNk&feature=related :). Sunt sigura ca o sa-ti placa...

7 răspunsuri:
| Element25 a răspuns:

OMG!
iti plac aceleasi formatii ca si mine...Bravo,se vede ca ai gusturi la muzicawinking

| insomnia a răspuns:

Ca Brokencyde ar fi: Eatmewhileimhot, Dot Dot Curve, Scene Kids, Breathe Carolina, I See Stars etc., iar ca BVB: Bring Me The Horizon, Greeley Estates, Drop Dead Gorgeous, Hopes Die Last, Underoath, Asking Alexandria, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta,, Bullet for my Valentine``, Cinema Bizarre``, Evanscenewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avril Lavigne, evanescane, cinema bizarre,

| PurpleBox192 a răspuns:

NU compara Brokencyde -_- cu BvB, par a fi asemanatoare, dar nu sunt, incearca sa asculti mai mult versurile si linia melodica a fiecaruia, iti vei da seama de ce spun.

| sweetgirl_4705 a răspuns:

Eu ii stiu pe Brokencyde si ii ador

| kristin135 a răspuns:

Daca esti emo, sau rocker, brockencyde e o mare prostie.am ascultat putin sa vad, si este o cimbinatie proasta de screamo si hip-hop.asculta bing me the horizon,system of a down,paramore, three days grace, moss icon.