| LittleGirl00564 a întrebat:

Hey TPU!
Stiti daca ebay trimite colete si in Romania?

Multumesc! FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Ebay este doar un intermediar. Fiecare vanzator hotaraste in ce tari trimite si in ce tari nu. Aceste informatii sunt afisate pe pagina licitatiei, in "Shipping and payments".

Eu am cumparat diverse de pe Ebay si au venit din SUA fara probleme.
Atentie totusi la rating-ul vanzatorului, cauta-i pe cei cu multe recenzii bune.

| LittleGirl00564 explică (pentru johnnny123):

Dar despre amazon, trimite si in Romania?

| johnnny123 a răspuns (pentru LittleGirl00564):

Cam aceeasi situatie. Unele produse se trimit, altele nu. Daca esti logat pe Amazon iti spune la fiecare produs in parte daca se poate livra in tara ta.

| LittleGirl00564 explică (pentru johnnny123):

Multumesc

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da,logic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,trimite colete si in Romania.
Te pup!

| Hyora a răspuns:

Da le trimite oriunde in tara

| LoLiPoP101 a răspuns:

Stiu ca un prieten a folosit ebay si nu a avut probleme

| ioanaAn a răspuns:

Da, normal ca trimite.