| unicornyamew a întrebat:

Hey TPU.stiti magazine din Constanta de unde as putea cumpara sneakersi la un pret accesibil? funda big grin

1 răspuns:
| dragutzairina a răspuns:

Buna! Si eu urmeaza sa imi iau pana la inceperea scolisi iti voi da un mesaj privat cu magazinul si pretul! Dar nici eu nu stiu exact un magazin si voiam sa te rog frumos ca daca afli sau iti cumperi in urmatoarea saptamana sa imi trimiti un mesaj privat! Multumesc mult! Astept sa imi raspunzi daca esti de acord!big grin