| Boghiu_Diana_Maria_1990 a întrebat:

Hey TPU... Unde gasesc lipstick-ul heroine de la MAC? Am cautat prin. tot felul de magazine de cosmetice gen : sephora, douglas, beauty mania dar nu am gasit... Help me

2 răspunsuri:
| mOBSCENE a răspuns:

Cosmeticele MAC nu se vand in lanturi gen Sephora si Douglas. Din cate stiu, singurele magazine MAC din Ro sunt in Bucuresti. Se vand si produse online, doar ca iti poti lua teapa. Majoritatea sunt fake-uri ordinare, la pret mic.

| Page_Earn_1974 a răspuns:

Mac nu se vinde in comert (sunt foarte putine magazine MAC, nu stiu la noi in tara, poti sa intri la ei pe site). MAC nu se vinde online - 99.9% sunt contrafacute. Pentru a avea acces la cosmetice MAC trebuie sa te inregistrezi la ei ca make-up artist, dupa ce primesti aprobarea poti sa plasezi comenzi.