| diuuu a întrebat:

Stie cineva un magazin de cosmetice in Oradea unde pot gasi farduri de la
JA-DE? Am cautat saptamana trecuta si in Lotus si in Sephora(Era Shopping)dar nu aveau! Mai sunt ceva magazine unde as putea gasi?

7 răspunsuri:
| caramelitamia a răspuns:

Pai, cele originale se numesc GA-DE, JA-DE ii o facatura, poate. deci cumpara GA-DE, de pe net.

| caramelitamia a răspuns:

Mndaa. dar GA-DE este numele original.

| diuuu explică:

Ba da sunt distribuite si in Oradea, stiu persoane care si-au cumparat din Lotus numai ca momentan nu aveau si vroiam sa stiu daca sunt si alte magazine unde as putea gasi!

| dada18x a răspuns:

JA-DE nu sunt distribuite in Oradea. Ai putea insa sa vorbesti cu cineva care sa iti trimita din alta tara, sau din alta parte a tarii. Taxa de curier nu e prea mare si produsele sunt de calitate. Comanda de pe internet... sunt o multime de variante! happy

| dada18x a răspuns:

De fapt, caramelitamia... JA-DE si GA-DE sunt unul si acelasi lucru... http://www.gadecosmetics.com/htmls/Home.aspx depinde cum vrei sa iei simbolul firmei! :)

| LXandro a răspuns:

Poti comanda online de aici
http://www.trendis.ro/

| alpacrina a răspuns:

Stiu un depozit de produse cosmetice pe strada sucevei nr 49 unde unde gasesti produse de make-up profesionale de la eva garden.