| Anonymus3000 a întrebat:

Vineria viitoare am un majorat la un baiat. E primul majorat la care ma duc. Ce cadou ar trebui sa ii iau?

3 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Gandeste-te ce i-ar placea lui. Daca practica un sport sau ii place o firma (de haine, pantofi, ...etc.) Ceva ce crezi ca i-ar placea. Daca chiar nu ai idee cel mai bine ii duci o suma de bani si isi va cumpara el ce ii place.( cea mai simpla varianta si pentru tine si pentru el )

| Dyzziy a răspuns:

O damigeana de tuicarolling on the floor

| AndreeaAndree1514 a răspuns:

Buna! Paai eu iti pot da mai multe idei:
-un ceas
-un set de cosmetice pentru barbat(gel de dus, deo)
-parfum
-poti sa te duci la un magazin care personalizeaza chestii si ii poti face un tricou sau o cana cu poza sau un citat, in orice caz ceva ce ii place
-papion/camasa
-o sticla de vin/sampanie
Ps: sa nu te duci cu maimutoaie de plus! Este cam urat pentru 18 ani happy