| xXWolfGirlXx a întrebat:

Hey TPU... Vreau sa imi cumpar un telefon si nu ma pot decide intre Samsung Galaxy S2 sau Blackberry(de oricare, vad eu)...Blackberry sau Samsung? voi care ati alege? Justificati va rog raspunsul.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

BlackBerry e deja pe moarte nu mai poate tine pasul cu androidul si ios

| CosminC86 a răspuns:

Samsung galaxy s2 e mai bun din toate punctele de vedere, plus ca e si mai usor de folosit!

| kaBooMx a răspuns:

Frate sa nu faci o greseala capitala. Deci Blackberry e deja mort. Pe sgs2 sunt o gramade de jocuri (datorita sistemului android) care merg impecabil. Pe BlackBerry nu e mai nimic. Samsung este cel mai bun!

| Vlad80 a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy S2, e mult mai performant. Daca nu te convingi intra pe diferite SITE-uri care vand telefoane si COMPARA-le!

| Stefan_Valentin_1990 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 fara se te mai gandesti. Este pe locul 3 cel mai bun telefon. Pe locul 1 iPhone 5,
2 Samsung Galaxy S3,
3 Samsung Galaxy S2
happy

| ka7aL1n a răspuns:

Frate,te-aș sfatuii sa iei Galaxy S2, e mult mai bun, arata mai bine, are memorie mai mare si tine mult timp telefonul..asta este parerea mea bafta