| Eu6666661 a întrebat:

Hey. Vreau doar a intreb daca in librariile din Romania poti sa gasesti Faber-Castell Polychromos sau Prismacolors 72. Nu de alta dar nu am mai comandat ceva de pe internet pana acum si habar nu am cu ce se mananca. Daca nu se gasesc imi puteti spune un site de la noi din tara de unde as putea achizitiona aceste produse?

Răspuns Câştigător
| LadyKanae a răspuns:

Hei! Produsele astea nu se găsesc în librării în orașele mai mici, dar am impresia că am văzut în Ipb, un magazin de birotică și papetărie din Iulius Mall, Cluj. Dar nu îmi amintesc exact. În orice caz, în orașele mari sunt.
Anyway, eu am acasă un set de 36 creioane acuarelă de la Faber Castell pe care l-am comandat de pe eMAG. Îți recomand să comanzi de acolo pentru că au și Polychromos și sunt de încredere. La mine comanda a ajuns la 2 zile după ce am plasat-o. happy