| xCriisuu a întrebat:

Heyy TPU! Am o problema nu gasesc siteuri pentru incaltaminte imbracaminte mai ieftine[la incaltaminte sa fie gen sandale dar fara toc] ajutati-ma plzzz dati-mi niste linkuri dau fundita pentru ce le mai bunne!love struckhappy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Intra pe www.cupoane-de-reduceri.com. Acolo intra la categoria Haine si Accesorii (parca asa se numeste) si iti apar o gramada de reduceri de la o gramada de magazine online cu haine ok si ieftine. Succe;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otto,Amazon dar in special otto gasesti orice... [Funda?]

| DestinyDD a răspuns:

Www.miniprix.ro
www.bonprix.ro
au preturi f accesibile