| Andra00009 a întrebat:

Hi TPUbig grin As vrea sa-mi comand ceva de pe miniprix dar mi-e frica ca nu o sa-mi vina marimea buna. V-ati comandat vreodata ceva? Cati ani aveti si ce marime v-ati comandat?:*

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Daca nu iti este potrivita marimea le returnezi.sau oricum, ia un singur exemplar ca sa nu platesti mult. sad
site-ul e de incredere.succes! :*

| zambilici a răspuns:

Mi-am comandat niste esarfe zilele trecute dar inca astept sa le primescsad

| bumblebee a răspuns:

Eu nu mi-am comandat dar si-au comandat niste colege de ale mele... le-au venit ceea ce au comandat.siteul e de increderehappy

| ciaky a răspuns:

Nu iti recomand miniprix. Site ul te tenteaza, dar atunci cand intri intr-un magazin iti vei schimba radical impresia. Hainele sunt de proasta calitate, decolorate si toate cele.straight face
SPer ca ti-am fost de ajutor.happy