| Andrada_5061 a întrebat:

Hiii! :X Am si eu o intrebare... thinking Mai e putin si incepe scoala! Stiti mai multe magazine din Iasi din care sa imi iau niste hainutsSE? Si am fost prin mall dar a aparut colectia noua si nici nu ma pot uita la preturi 8-). Niste blugi patati sau gecute de toamna, ghetute. Orice big grin

Multulesc love struck love struck >love struck!big grin

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Pai in Hala Centrala sau in Moldova sau magazinele din centru sau in Podu Ros sau in Alexandru la Minerva cam astea-s! In speranta ca ti-am putut fi de ajutor, Laura!

1 răspuns:
| Daii_4342 a răspuns:

Nu iti lua blugi patati, arata foarte... FAKE worried