| Geronimo9234341 a întrebat:

Hiiiiiii, sunt baiat si am nevoie de niste shoes-ii mai inlti ca si astaia:
http://www.mycloset.ro/......-153943... dar nu gasesc nici unde.Cine imi da si mie un link ceva?! Dar nu mai mici si nici cizme :))Aaaaaaaa si sa nu uit nu vreau sa imi spuneti stiu si eu :
-okazii.ro
Merci anticipat.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RealLife a răspuns:

Sa moara Gibilan daca eu am inteles ceva din intrebarea ta.

| zxzx a răspuns:

La magazin? Gasesti oriunde...

| Geronimo9234341 explică:

Scuza-ma @Mikelangelo dar:
Inaintea ta au fost doua raspunsuri si uite ca ei au inteles intrebarea... oare de ce?
Daca nu ma poti ajuta, nu pierde timpul cu mine.
Si in al-3-lea rand eu cred ca am formulat bine intrebarea, poate ai tu o problema in a o percepe.

| Michie_8687 a răspuns:

Cred că găseşti la Office.