| Regina23 a întrebat:

Ieri la Carrefour am vazut o geanta de 19 lei si la alt magazin am fazut pantofi de tot 19 lei. Mi-au placut aman2 doar ca nu mai aveam bani ce sa-mi iau geanta sau sandalele?

14 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Sandalele.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Super intrebarealaughing
Sandalele cand au aparut? Ori, s-au metamorfozat pantofii aia de 19 lei?

| anonim a răspuns:

Pai tocmai ti-ai dat raspunsul singura:dintre pantofi si geanta, ai ales sandalele.laughing

| anonim a răspuns:

@valimocanu-nu observasem raspunsul tau.rolling on the floor

| andi a răspuns:

Ia geanta si in ele poti pune sandalele gratis...vezi sa nu te prindawinking

| J7anine a răspuns:

...sau ia-ti gandul happy. gaseste si tu ceva sa se potriveasca la garderoba ta... si daca chiar nu te descurci, da cu banul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumi-juma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta intrebare este o noua referinta pentru mine, in materie de...
Acuma serios vorbind, in legatura cu ce doresti sa fi ajutata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La chinezi sau la piata, le poti lua pe amantreile la acelasi pret!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu iei nimic, doar zici ca nu ai bani rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, voi n-ati inteles. Regina are dreptate. Stiti ca sint pantaloni care la jumatatea cracului au fermoar, pe care il desfaci si-i transformi in pantaloni scurti. Asa e si cu pantofii de care spunea. Se desfac si din pantofi ai sandaaaaaleeeee rolling on the floor

| smooth a răspuns:

Eu de obicei ma gandesc de care am nevoie acum si din care am mai multe acasa si in felul asta celalat produs mai poate sa asteptebig grin

| beautykillls a răspuns:

Imprumuti bani si le iei pe amandoua big grin asa fac eu tot timpul laughing

| andreiush a răspuns:

Lol andi laughing ar fi trebuit sa iti cumperi ce iti placea mai mult sau ce era neaparata nevoie tongue