| alepatry a întrebat:

Imi dati niste sfaturi in materie de haine, ce se poarta ce nu se poarta? ce as putea sa imi cumpar ce sa port acum?

2 răspunsuri:
| andreeeaaa a răspuns:

In vara anului 2010 se poarta turcoazul, violetul, diferite nuante de verde.in general culorile verii. rochitele scurte, lejere sunt cele mai bune atat pentru plaja cat si pentru plimbari. avand in vedere ca a venit caldura iti recomand tricouri multicolore.cu opincute sau bacheti josi. nu strica si o esarfa nu te impopotona asta nu da bine. eventual poti atasa si un accesoriu finut si dragut in ton cu imbracamintea.fi cat mai fresh ultimul lucru.niste ochelari de soare si este totul ok:*