| laura1 a întrebat:

Ati putea sa-mi dati un site de unde sa cumpar haine pentru papagali, va rog?

Răspuns Câştigător
| Alinutza25 a răspuns:

Magazine la noi in tara clar nu exista,poate doar sa cauti pe net site-uri care aduce din strainatate,cea ce ar fi foarte costisitor,deoarece nici in tarile vecine cu noi nu se gasesc asa ca trebuiesc aduse de departe cu avionul,cea ce este ffff, costisitor,nu isi are rostul sa arunci atatia "bani pe fereastra", si scuza-ma dar nu cred ca ai nevoie deoarece ele sunt numai un simplu moft. Sper ca te-am ajutat si nu te-ai suparat, o sa mai caut si eu si daca gasesc ceva te anunt. Fundita?

| laura1 explică (pentru Alinutza25):

Multumesc dar vroiam pentru ca sunt si dragute si utile si nu o sa mai fie atata mizerie din cauza papagalului.

5 răspunsuri:
| ema01 a răspuns:

Sar pute sa gasesti numai in starinatate dar asta te-ar costa o gramada! Si ari fi bine sa nu le cumpari deoarece ei nu prea stau in frig. Funda?

| Alinutza25 a răspuns:

Da dar sait-ul de mai sus este din America si Anglia asa ca este exclus Romania.

| annaloveanna a răspuns:

Buna :*, eu am gasit un site :) :
1. http://www.theparrotstore.com/parrotwraps.html
Te pup si sper ca te-am ajutat :x

| lsgsfh a răspuns:

Nu mai bine le faci tu cateva hainute? spuneam si eu...big grin