| SakuraHaruno2810 a întrebat:

Imi dati va rog doua coduri webkinz nefolosite cine imi da are funda

Răspuns Câştigător
| Karinutza a răspuns:

Iti dau eu adauga-ma la adresa de mess printzesa_yna te astep

54 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Crezi ca cineva iti da? asa pot zice si eu imi dati va rog sims 3 ca va dau funda... eu am doua coduri da nu-ti dau trebuie sa iti cumperi! asta-i punctul meu de vedere ( nu mai pune orice intrebare pe TPU)

| Yummi a răspuns (pentru OanaVlad):

Cam pentru asta e TPU. sa intrebi orice sh` oamenii sa iti raspunda.straight face

| SakuraHaruno2810 explică:

Uite daca vreti sa-mi dati cod webkinz va dau idul Starhanelore@yahoo.com

| SakuraHaruno2810 explică:

Da numai ca am niste lucruri in casa til dau adauga-ma la adresa starhanelore

| SakuraHaruno2810 explică:

Imi pare rau dar iti dau unu nume emacoolgirl si codu til dau dar ma intai adauga-ma la dresa starhanelore

| SakuraHaruno2810 explică:

Nu ac dupa aia il fuar astia

| SakuraHaruno2810 explică:

Ok Nume:Anelizeprincess
Cod: LTR6NFTY

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

OanaGIrl ai dreptate noi dam bani ex eu am numai de lux si ea le vrea? sasi cumpere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K1j2h3g4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu este cd85abtj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti sunteti multi care vor ca cineva sa le dea codul lui ma codu ala il iei din magazin cu 40 de lei cine crezi ca iti cumpara tie un cont? si daca nu te lasa parinti strangeti tu bani nu te pot opri sati-l iei din banii tai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un cont webkinz nefolosit te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog aveti coduri webkinz ca mi s-a furta contulsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti webkinz. Spuneti-mi user name-ul si parola. Daca imi dati va dau un cont cu o gradina si cu un catel numit pufy.Astept raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai codul schimba parola si dupaiate poti juca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc miruna.Am scris mai sus ca va dau un catel numit pufy cu gradina si multi bani.Va roooooooog dati-mi un cont webkinz si codul la schimb.

| Debbyyi a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti din oradea?

| Luna123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum arata cainele, e bej deschis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lorena1992 poti sa-mi dai codul aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-l dai te rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rooooooooooooog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine uitete u8bbjr9j

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate gandeste-te ca tu daca ceri cuiva un cod. pe webkinz. o sa ti-l dea. dar fi atenta acel copil nu arunca neaparat codul pe care ti l-a luat si poate oricand sa iti schimbe parola.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lariso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Karinutza, imi dai si mie un cod dar nu am nimic la schimb te rog! Messul este:renteaflori. Te rog oricand dar nefolosit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu cod nefolosit daca aveti contactalima la adresa de mess dennyssympatikul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si tu eu am 2 webkinji 9 camere dar daca vreau imi mai iau dar cu abonament de lux

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am multe conturi daca vrei, bagama in lista de prieteni id :erdeigeocelestin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a expirat contul straight face poate sa imi dea cineva un cod nefolosit va rog? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai frate nu daty si voi coduri webkinz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dati si mie un un id si un cod de lux
va eog eu
din tot sufletu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aveam 2 webkinji dar s-a expirat contul. Dar acei webkinji mi-am facut fara cod.