| Raull2000 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca poti da comanda de pe amazon fara sa platesti cu cardul si daca da, imi puteti spune in cat timp junge aproximativ comanda? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti si fara card. Cu PayPal unde sa ai inregistrat un cont bancar. Eu am platit asa si ulterior mi-am inregistrat si cardul aferent contului dar nu era obligatoriu. Este mai in siguranta cu PayPal.

| Violleta2022 a răspuns:

Pe amazon nu poti da comanda, poti cumpara doar si platii imediat, cu cardul.
Comanda vine in 3-8 saptamani, dar posibil sa mai intarzie din cauza sezonului si sarbatorilor de Craciun.
Marfa vine totusi din China, cu posta normala.

| frunzarescu a răspuns:

Se poate comanda doar cu plata in avans cardul. Comanda ajunge in maxim o saptamana. Daca vrei cupoane de reducere pe Amazon gasesti aici http://bit.ly/2LVwTwE