| smilerz19 a întrebat:

Imi poate spune cineva unde pot gasi carcase Twilight (pentru. laptop, iphone etc.) DE CUMPARAT ONLINE? Sau daca stiti vreun magazin in Romania unde sa gasesc, plz ajutati-ma. Merci, dau fundita. :*

Răspuns Câştigător
| anonymus12345 a răspuns:

Uite altul: Carcase pentru Iphone, laptop si multe altele, au aparut de asemenea pe piata straina.De exemplu o carcasa pentru Ipod o gasiti pe Borders.com cu 10 euro

4 răspunsuri:
| anonymus12345 a răspuns:

Uite aici un site: http://fans-love-midnight-sun.blogspot.com/......d-psp.html

sper ca te-am ajutat.Pa-pa :* :-h

| デイダラくん a răspuns:

La licitatii, aduse din alte tariwinking

Răspuns utilizator avertizat