| cata_5027 a întrebat:

Stiti cumva unde se poate gasi Absinth (original) de cumparat? (site online sau magazin... in cazul in care e magazin de preferat in judetul bacauhappy )

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

In franta se gaseste,in special in zona evianului si haute-savoie,da e ca palinca la noi, adica numai la tarani. legal nu se gaseste, in magazine.

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Vrei sa-ti faci lichiorul cel de toate zilele, sau ca 'inlocuitor de etnobotanice'?rolling on the floor
ps.in Ro. este considerat stupefiant si este interzisa comercializarea.in plus, contine 'tujone' care este o substanta neurotoxica foarte periculoasa.

| cata_5027 explică (pentru a1doru):

Poi am baut de mai multe ori si vreau doar din simplu motiv ca-mi place, ca inlocuitor de etnobotanice in nici un cazhappy ca nu am treaba cu astea. Daca in Ro nu se gaseste... atunci in ce tari se gaseste si este legal?

| a1doru a răspuns (pentru cata_5027):

In franta se gaseste,in special in zona evianului si haute-savoie,da e ca palinca la noi, adica numai la tarani. legal nu se gaseste, in magazine.