| andreeaelena888 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva un site de unde pot cumpara diy choker necklaces?

Răspuns Câştigător
| cookie14 a răspuns:

Pai un site de unde ai putea sa ti cumperi ar fi amazon.com sau ebay.com dar eu personal mi-am facut singura(si mi-a reusit) dintr-o pereche veche de casti negre(da, stiu cum suna dar materialul lor este asemanator cu cel din magazine si nu este deloc incomod) cu ajutorul acestui tutorial : https://www.youtube.com/watch?v=Z0ZuuR8ijpc
sper ca te am ajutat :*