| DeathlyScream a întrebat:

"Tattoo choker necklaces" in apropiere (Suceava) gasesc? Daca nu e posibil atunci un site ceva de unde sa comand ati putea sa imi dati? ...Mersi, toate cele bune! :)

http://weheartit.com/entry/149076521/search? context_type =search&context_user=the_evil_empire&page=4&query=choker

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Pe ebay trebuie sa fie

| Andreeauta a răspuns:

Eu mi-am luat din Gura Humorului din Fly și am dat 5lei. Materialul se numește fir de nylon sau guta elastica

| xrebeka a răspuns:

Buna, eu am auzit ca in Romania nu se gasesc, dar am si eu prietene care poarta, doar ca si le-au facut ele happy

| DeathlyScream explică (pentru xrebeka):

As sti si eu sa imi fac singura doar ca nu stiu de unde as putea lua acel material sau macar cum se numeste materialul respectiv...any idea?

| DeathlyScream explică (pentru xrebeka):

Prietenele tale de unde au luat acel material?