| cataleya a întrebat:

Imi puteti da si mie niste site-uri de cumparat online...(in afara de ebay, amazon si okazii) dau funda happy

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Emag.

| SorinTudor a răspuns:

Evomag, pcgarage, eMAG in Romania astea sunt cele mai accesate

| danutz9100 a răspuns:

Daca doresti haine si incaltaminte poti cumpara online de pe www.superpret.net

| EllaC2710 a răspuns:

Www.toatemagazinele-online.ro sau www.bella-fashion-beauty.ro 2 mall-uri on-line cu peste 120 de magazine on-line ale celor mai celebre brand-uri nationale si internationale.

| Unknow9990 a răspuns:

Tocmai.ro
Mercador.ro