| sarpele05 a întrebat:

Imi puteti spune cateva oferte de calculatoare: noi, ieftine?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da o cautare cu calculatoare ieftine si o sa gasesti mai multe site-uri si alegi ce-ti convine. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la eta-2u magazin online sau in anumite orase magazin clasic http://www.eta2u.ro/index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca sunt anumite magazine care iti iau calculatorul vechi stricat si iti fac o reducere de pret pentru cel cumparat nou de la ei