| pipa11 a întrebat:

Imi puteti spune ce haine si ce culori sunt la moda? va-s ruga sa-mi dati poze din mai 2010

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Acum se poarta trenci clasic si geaca de piele neagra; jeansii cu aspect prespalat si model; blugi legeri, barbatesti care sa nu te stranga. alaturi de blugii colorati ar trebui sa dispara si cei negri. In 2010 trebuie sa fim vesele, comode si s purtam nuante cat mai deschise. Se poarta si gri.

http://theshoppingvine.com/wp-content/uploads/2009/09/trench-classic.jpg
Site http://www.codrosu.ro/......tru-femei/
Itii recoman revista Bravo Girls, in ea gasesti raspunsuri la astfel de intrebari.

2 răspunsuri:
| T a răspuns:

Rochiile – apropieri simple. Pantalonii si fustele au fost atat de mult timp in vizorul designerilor si era doar o chestiune de timp pana cand rochiile sa isi faca aparitia din nou in capul listei. Chiar daca iti cauti ceva nou pentru a purta la birou sau vrei sa iti iei ceva pentru o zi calda, rochiile sunt cele mai indicate. Ia pe deasupra o geaca care sa iti ajunga pana in talie si vei fi in in pas cu ultimele tendinte in moda. Accesoriile cum ar fi curelele, colierele lungi sau bratarile purtate la incheietura mainii pot reprezenta o semnatura a stilului personal. Culorile pastelate revin in trend pentru moda 2010, iar cel mai folosit este liliacul. Asorteaza-l cu bleumarin, maro si culoarea maslinei si foloseste accesorii potrivite. Foloseste culorile alb si crem de indata ce vremea se incalzeste.Pantaloni scurti. Odata cu vremea calda apar au aparut si cat mai multe tipuri de pantaloni pe scena modei. Desi nu se potrivesc oricui (pot parea demodate pe corpul unei femei daca nu sunt croiti cum trebuie), pantalonii scurti fac valuri in acest sezon. Aceste articole pot fi purtate cu o jacheta. De asemenea, poti folosi multe accesorii: margele sau bratari pentru picior. Daca inaltimea iti permite sa renunti la tocuri, o pereche de slapi intr-o culoare vesela pot completa aceasta tinuta lejera. Deci, daca stii cat de cat sa potrivesti si sa proportionezi, alege pantalonii scurti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.e-castig.com/index.php?r=x1vcP
aici gasesti poze si rochii di 2008, 2009si2010 si iti spune ce se poarta in ficare luna