| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de haine (bblugi, bluze, papuci si geci) sunt la moda iarna aceasta. ce culori si ce fel de combinatii de haine (ex:blugi stramti si cizme inalte). Daca puteti sa dati si poze e si mai binehappy! Funda la cele mai multe poze si sa fie si frumoase.La reestu vothappy!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Tricotajele sunt cap de listă.
Sunt frumoase, vesele,comode și ușor de combinat cu celelalte piese vestimentare.
Din lână,bumbac sau cașmir, cardiganul merge purtat atât la școală/birou, pentru că îți completează frumos o ținută cu bluză(cămașă)și fustă/blugi, cât și în timpul liber, împreună cu rochii imprimate.
Uite câteva imagini :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sezonul acesta se poartă bluze și pulovere nuanța cappucino, pantaloni cu talie înaltă, jachete din piele moale cu detalii „aviator"(buzunare aplicate și fermoare), paltoane stil army și cizme tip echitație :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
De asemenea, botinele cu tocuri medii, inserțiile de blană și gențile cu bretele lungi sunt în mare căutare.
Baftă!

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Iarna asta sunt la modă tricourile strâmpte, pantalonii scuți și papucii de casă.

| Dianna996 a răspuns:

Din cate stiu eu se poarta culorile pamantii si cele care se potrivesc cu acestea de ex: movul verdele...se poarta paltoanele lungi tocuri groase stabile cat vrei tu de inalte...si in rest alege`ti ce vrei tu din magazine ca alea se poarta cu sigurantatonguebig grin

| Sarah9898 a răspuns:

Du-te in Zara Mango Strandivarius Pull & Bear H & M Bershka Takko Kenvelo aici o sa gasesti orice eu gasesc si numai din astea imi i.au hainele